درباره نشریه

به  نام خداوند علم و خرد
 
مجله پرستاری و مامایی پرستاری Journal of Holistic Nursing and Midwifery (JHNM) مقالاتی با کیفیت بالا  در مورد پرستاری، مامایی و بهداشت باروری،   بهداشت  و سلامت را منتشر می نماید.
این مجله توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ابتدا با نام فصل نامه دانشکده های پرستاری و مامایی گیلان از سال ۱۳۷۱ با مدیر مسئولی سرکار خانم زهرا یزدان دوست و سردبیری خانم دکتر صدیقه پاک سرشت شروع به کار نمود. پس از آن سرکار خانم سیده نوشاز میرحق جو مدیر مسئولی مجله را بر عهده گرفتند.
این مجله در سال ۱۳۸۶ با سردبیری سرکار خانم  دکتر قنبری  به  کار خود ادامه داده و پس از تغییر نام به پرستاری و مامایی جامع نگر مجوز علمی - پژوهشی خود را با شماره ۱۸۶/۱۰۰ در تاریخ ۲۵/۲/۱۳۹۱ از کمیسیون نشریات علوم پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران دریافت نمود.
مجله مجددا از سال ۱۳۹۲ تاکنون با سردبیری خانم دکتر پاک سرشت و همکاری سرکار خانم پاریاد به عنوان جانشین سردبیر ادامه کار داده است. از پایان سال ۲۰۱۷ (از شماره پیاپی ۸۳) تاکنون مجله به زبان انگلیسی و با نام
Journal of Holistic Nursing and Midwifery(JHNM)  منتشر شده است و تاکنون همه شماره های مجله با تلاش مستمر و به موقع نمایه شده و اکنون نیز شماره سوم سال ۲۰۲۰ جهت استفاده در دسترس می باشد.
این  مجله با  نام  اختصاری J Holist Nurs Midwifery در وب سایت با  ادرس  hnmj.gums.ac,ir قابل رویت  می باشد.   
مجله پس از پایش های مکرر در ماه اوت سال ۲۰۲۰ در پایگاه اسکوپوس نمایه شده است .
 
علاوه بر این مجله در پایگاه های زیر نمایه می گردد:
 
۱-COPE
۲-DOAJ
۳- ISC
۴- SID
۵-MAGIRAN
۶-ISC
۷-IRAN MEDEX
۸- Research Gate
۹- Academia
۱۰- Linkedin
۱۱- Mendeley
۱۲- NLM Catalog
۱۲- Ulrichweb
۱۳- ICMJE
 
 
 
 
دکتر صدیقه  پاک سرشت
سردبیر مجله پرستاری و  مامایی جامع  نگر

View: 13095 Time(s)   |   Print: 738 Time(s)   |   Email: 35 Time(s)   |   0 Comment(s)